Proč je Ceratio výjimečné

Všechny naše nože, jak keramické, tak TFL-line, byly navrženy s ohledem na vaši bezpečnost a uživatelský komfort. Jejich výrobu také neustále zdokonalujeme k plné spokojenosti našich zákazníků.

Veškeré produkty značky Ceratio jsou vyráběny výhradně pro společnost HÖGNER s.r.o. a musí být označeny logem Logo Ceratio.

Unikátní NeoFlexy - Ceramic technologie

NeoFlexy

Pouze keramické nože Ceratio NeoFlexy jsou vyrobeny vylepšenou technologií lisování a spékání oxidů zirkonia, která byla vyvinuta českými vědeckými kapacitami v oblasti sklářství a keramiky ve spolupráci s výrobcem keramických nožů Ceratio. Nože tak získaly vyšší odolnost proti bočnímu lomu, jsou lehčí, ostří nože je méně náchylné k poškození při nesprávném používání. Díky zdokonalené výrobě je navíc povrch čepele mnohem hladší, takže je odolnější vůči přírodním barvivům a je méně přilnavý.

Keramické nože Ceratio NeoFlexy díky pokroku ve výrobě vydrží mnohem více, než jakékoliv jiné keramické nože!

Garance a záruky

Odzkoušení zboží v pohodlí domova

Garance vrácení peněz

Při telefonické nebo internetové objednávce poskytujeme 14-ti denní lhůtu na vyzkoušení zboží. Během této lhůty máte možnost vrátit výrobek, a to bez udání důvodu. Více v textu Obchodní podmínky.

Spokojenost s výrobkem

Keramické nože Ceratio prošly důkladným vývojem a zkouškami. Keramickou čepel z oxidů zirkonia je možné vyrobit pouze za použití nejmodernější technologie a jen při přísně kontrolovaném procesu.

Testování spotřebiteli

Ideální tvar rukojeti byl vybrán dobrovolnicemi z 32 vzorků. Speciální povrch rukojeti byl poté označen jako "nejpříjemnější" plnými 90% z nich. Předprodukční vzorky byly poté poskytnuty 200 rodinám k dlouhodobému testu. Prakticky ve všech domácnostech se keramické nože staly nejoblíbenějšími (nejčastěji spontánně používanými) noži.

Stejně tak kuchyňské nože z řady TFL-line byly důkladně testovány. Před jejich uvedením na trh byly poskytnuty 20 dobrovolnicím, které testovaly jak ostrost nožů, tak především odolnost úpravy čepele. Sada tří nožů byla sestavena tak, aby obsahovala 3 nože, které svou délkou čepele a způsobem využití doplní sadu keramických nožů. Speciálně tvarovaná rukojeť je vyrobena ze silikonu a plastu tak, aby co nejlépe padla do ruky.

Atesty zdravotní nezávadnosti

Po nedávných obtížích s prodejem zdravotně závadného kuchyňského náčiní (jednalo se o plastové obracečky a naběračky v nejmenovaném obchodním řetězci) jsme se rozhodli, že se u našeho zboží nebudeme spoléhat jen na atesty vydané výrobcem. Každá série našich výrobků dovezených do České republiky má proto atesty zdravotní nezávadnosti vydané českou autorizovanou laboratoří.

Záruka 24 měsíců

Na veškeré produkty Ceratio je poskytována plná záruka po dobu 2 let.

Záruka 24 měsíců

Proč nabízíme dárky zdarma? Proto, abychom vás motivovali k nákupu. Ne ovšem kvůli okamžitému zisku. Těší nás fakt, že naši zákazníci jsou po vyzkoušení s noži převážně spokojeni, že si je dále vzájemně doporučují. Pevně věříme, že spokojenost s výrobkem a osobní doporučení jsou tou nejlepší reklamou.

Samozřejmostí je u nás zákaznický servis, kdy zajišťujeme, v případě potřeby, broušení nožů na speciálním diamantovém brusu.

Důraz klademe rovněž na komunikaci se zákazníky. Na bezplatné telefonní lince 800 112 111 jsou připraveni odborně proškolení pracovníci, kteří vám ochotně zodpoví každý dotaz či objasní nejasnost ohledně celého sortimentu Ceratio. Na této lince lze zboží také objednat, vyřízení objednávky probíhá standardně do 3 pracovních dní. K případným reklamacím přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vyjít zákazníkům vstříc.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.