Péče o zákazníky

Reklamace produktů Ceratio

Servis keramických nožů zajištěn v ČR

Pokud nože a ostatní doplňky používáte v souladu s návodem k použití a přesto se u nich vyskytla závada, přijměte naši omluvu a věnujte prosím pozornost následujícím řádkům, které obsahují pokyny pro bezproblémový průběh reklamačního řízení.

Na veškerý sortiment značky Ceratio je poskytována záruka 24 měsíců.

Zboží, které chcete reklamovat, doručte na naši adresu spolu s kopií daňového dokladu a průvodním dopisem s popisem závady a činnosti, při které k poškození došlo. Klienti, kteří uvedou do průvodního dopisu k reklamaci e-mail nebo telefon, jsou po přijetí reklamace informováni o převzetí zboží a zahájení reklamačního řízení. Pokud zboží zasíláte prostřednictvím České pošty či jiného dopravce, musí být zasláno pouze jako obyčejný balík, ideálně s připojištěním, zásilky na dobírku nejsou přebírány. Záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávným užíváním výrobků, náhodným poškozením a běžným opotřebením. Dále nelze reklamovat dárky, které zákazník obdržel v rámci akční nabídky zdarma a zboží po neautorizovaném zásahu (lepení, broušení).

Reklamace jsou vyřizovány bez zbytečného odkladu, nejdéle však do 30ti dní od převzetí zboží. O výsledku reklamačního řízení jsou zákazníci informováni písemnou formou.

Servis pro keramické nože Ceratio

Jedna z priorit naší společnosti je poskytování kvalitních služeb včetně kompletního záručního a pozáručního servisu klientům, kteří si pořídili naše produkty. Jako první na českém trhu jsme nabídli našim klientům servis keramických nožů přímo v ČR. Zboží není třeba zasílat do servisu v zahraničí s dlouhou lhůtou, vysokými cenami a případnými vícenáklady ze strany zákazníka jako u konkurenčních společností. U nožů zakoupených u příležitostných stánkových prodejců se nesetkáte ani s kvalitou zakoupených nožů, ani s možností servisu či dokonce záruky.

Pokud používáte keramické nože Ceratio v souladu s pokyny k používání, mělo by vám ostří keramických nožů vydržet mnohonásobně déle než ostří ocelové. Pokud však dojde k mírnému ztupení, ideální pro dobroušení je diamantový brousek Ceratio, který je součástí sortimentu Ceratio. Broušení je velmi snadné, nůž stačí umístit do stojánku, který je obsažen v balení a po navlhčení několikrát přejet brouskem v obou směrech. Brousek je navíc vhodný i pro nože ocelové.

V případě, že se nůž nesprávným používáním poškodí, či se mu vylomí na ostří zoubek, má naše firma k dispozici speciální diamantový brus, který noži navrátí jeho ostrost.

Ceník broušení

Nůž Parer - 60,- Kč vč. DPH

Nůž Santoku - 70,- Kč vč. DPH

Nůž Chef - 80,- Kč vč. DPH

Pokud byste o přebroušení ostří nože měli zájem, zboží zašlete na naší adresu společně s kopií daňového dokladu a průvodním dopisem s žádostí o přebroušení. Přijímáme výhradně keramické nože zn. Ceratio. K ceně broušení budou připočítány distribuční náklady na zpětné zaslání nože klientovi.

Dokumenty ke stažení

Návod k použití keramického nože (PDF, 71 kB)

Atest ITC Zlín pro keramické nože (PDF, 170 kB)

Atest ITC Zlín pro nože TFL – line (PDF, 303 kB)

Obchodní podmínky (PDF, 74 kB)

Formulář - odstoupení od smlouvy (PDF, 81 kB)

Formulář - reklamace (závada při převzetí) (PDF, 81 kB)

Formulář - reklamace (závada v záruční době) (PDF, 80 kB)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.